هشتمین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده

توسط آنیتال / / منتشر شده در رویداد

با حضور اقشار مختلف مردم هشتمین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهزاد خسروانی مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی دائمی اردبیل عصر امروز در آئین افتتاحیه  هشتمین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌یافته برگزاری نمایشگاه‌ها با هدف معرفی محصولات تولید داخلی و معرفی دستاوردهای تولیدکنندگان در اردبیل ترویج یافته و تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم با برگزاری این نمایشگاه شاهد تحقق اهداف سیاست‌های اقتصادی مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری باشیم.

وی با اشاره به این‌که در این نمایشگاه ۶ استان کشور از جمله استان‌های تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مشهد و قم محصولات خود را در معرض دید عموم گذاشته‌اند، افزود: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم محصولات را بدون واسطه و با تخفیف مناسب به‌نفع مصرف‌کنندگان در اختیار آنان قرار دهیم.

خسروانی بیان کرد: این نمایشگاه تا تاریخ ۲۷ مرداد ماه برای بازدید عموم دایر است و از عموم مردم استان اردبیل انتظار می‌رود از ساعت ۱۴ تا ۲۲ برای بازدید از این نمایشگاه به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل مراجعه و از محصولات نمایشگاه دیدن کنند.
برندهای شرکت کننده در هشتمین نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی اردبیل
۱- تاژ

۲-آنیتال

۳-هوم کر

۴-پاکشوما

۵-پرسیل

۶-پریل

۷-مولفیکس

۸-پاپیا

 

 

TOP