مایع لباسشویی کودک آنیتال

توسط آنیتال / / منتشر شده در وبلاگ

لباس های کودکان غالبا از پارچه های نرم تر و لطیف تری نسبت به سایر البسه تولید می گردد و در شستشوی آن ها باید دقت نمود. از سوی دیگر، پوست حساس و آسیب پذیر کودک، موجب می شود تا مادران در انتخاب شوینده مناسب برای شستن لباس های آنان بیشتر توجه نمایند.
یکی از محصولات تخصصی این شرکت؛مایع لباسشویی کودک#انیتال#میباشد که به صورت ویژه برای شستشوی لباس نوزادان و کودکان تهیه ودر دسترس مصرف کنندگان قرار میگیرد.
مایع لباسشویی کودک #آنیتال# قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و با کف کنترل شده به آسانی تمامی لباس های کودکان را تمیز و درخشان می نماید. این محصول دارای فرمولاسیونی خاص میباشد که به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی و ملایم کاملا ضد حساسیت است و مانع از تحریک شدن پوست لطیف کودکان می گردد.
مایع لباسشویی کودک #آنیتال# فاقد هرگونه مواد مضر از قبیل ترکیبات فسفات و فلورسنس می باشد. به علاوه به دلیل داشتن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ، لباس ها را ضدعفونی کرده و بوی نامطبوع ناشی از چرک و آلودگی را از بین خواهد برد؛هم چنین دارای اسانس ضد حساسیت و کاملا متناسب با پوست کودک دلبند شما میباشدکه با ماندگاری بالا باعث همیشه خوشبو ماندن لباس میشود.این مایع لباسشویی لباس ها را پس از شستشو نرم و لطیف می کند، به همین سبب برای استفاده تمامی افراد خانواده ، همینطور افرادی که پوست حساس دارند مناسب می باشد؛پس بهتر است که از مایع لباسشویی کودک به ویژه مایع لباسشویی کودک #آنیتال# که دارای تمامی این خواص میباشد؛استفاده نمایید.

TOP